gres royal place wood structure 119,8x19 tubądzin
Nr kat. 100591357
opis produktu
Gres Royal Place Wood Structure to płytki ceramiczne z kolekcji Royal Palace marki Tubądzin, które wiernie odwzorowują naturalną strukturę drewna w ciepłym brązowym odcieniu. Format 119,8x19 cm idealnie imituje deski podłogowe, tworząc autentyczny efekt drewnianej powierzchni. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, zapewniając efekt jednolitej podłogi. Strukturalna powierzchnia podkreśla naturalne usłojenie drewna, dodając głębi i realizmu. Mrozoodporność pozwala stosować płytki w strefach narażonych na niskie temperatury, w tym na tarasach. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność przez lata użytkowania. Uniwersalne zastosowanie sprawdza się w kuchni, łazience, salonie, przedpokoju czy na korytarzu. Polska produkcja zapewnia najwyższą jakość wykonania. Doskonałe rozwiązanie dla miłośników naturalnego drewna w praktycznym wydaniu gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe brązowe
Płytki ścienne brązowe
Royal Palace
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.590 |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Royal Palace |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 19 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 20x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Royal Place Wood Structure to płytki ceramiczne z kolekcji Royal Palace marki Tubądzin, które wiernie odwzorowują naturalną strukturę drewna w ciepłym brązowym odcieniu. Format 119,8x19 cm idealnie imituje deski podłogowe, tworząc autentyczny efekt drewnianej powierzchni. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, zapewniając efekt jednolitej podłogi. Strukturalna powierzchnia podkreśla naturalne usłojenie drewna, dodając głębi i realizmu. Mrozoodporność pozwala stosować płytki w strefach narażonych na niskie temperatury, w tym na tarasach. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność przez lata użytkowania. Uniwersalne zastosowanie sprawdza się w kuchni, łazience, salonie, przedpokoju czy na korytarzu. Polska produkcja zapewnia najwyższą jakość wykonania. Doskonałe rozwiązanie dla miłośników naturalnego drewna w praktycznym wydaniu gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe brązowe
Płytki ścienne brązowe
Royal Palace
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.590 |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Royal Palace |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 19 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 20x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres royal place wood structure 119,8x19 tubądzin
Nr kat. 100591357
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




