gres rest light grey mat rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100184527
opis produktu
Kwadratowy gres o wymiarach 59.8cm x 59.8cm z kolekcji REST to estetyczne rozwiązanie pokrycia podłogowego w Twoim domu. Płytki imitują kamień o jasnoszarym kolorze, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w pomieszczeniu łazienkowym. Dzięki matowemu wykończeniu powierzchni z błyszczącymi elementami, odporny na ścieranie gres skutecznie odbija światło, optycznie powiększając wnętrze. Ponadto możliwe jest ułożenie rektyfikowanych płytek na ogrzewaniu podłogowym. Produkt polecany jest do skompletowania z innymi elementami z serii REST. Prezentowany model został objęty 2-letnim okresem gwarancyjnym przez producenta.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe zewnętrzne
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Imitujące kamień
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Imitujące kamień
Jasnoszare
Jasnoszare
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.07 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Rest |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kwadratowy gres o wymiarach 59.8cm x 59.8cm z kolekcji REST to estetyczne rozwiązanie pokrycia podłogowego w Twoim domu. Płytki imitują kamień o jasnoszarym kolorze, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w pomieszczeniu łazienkowym. Dzięki matowemu wykończeniu powierzchni z błyszczącymi elementami, odporny na ścieranie gres skutecznie odbija światło, optycznie powiększając wnętrze. Ponadto możliwe jest ułożenie rektyfikowanych płytek na ogrzewaniu podłogowym. Produkt polecany jest do skompletowania z innymi elementami z serii REST. Prezentowany model został objęty 2-letnim okresem gwarancyjnym przez producenta.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe zewnętrzne
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Imitujące kamień
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Na taras
Na taras
Na balkon
Na balkon
Imitujące kamień
Jasnoszare
Jasnoszare
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.07 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Rest |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres rest light grey mat rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100184527
Niezbędne do montażu










