gres real white sugar lappato 59,6x119,5 emigres
Nr kat. 100554220
opis produktu
Gres Real White Sugar Lappato to ekskluzywne płytki ceramiczne z kolekcji Real marki Emigres, które zachwycą białą kolorystyką z subtelnym odwzorowaniem kamienia. Wykończenie Sugar Lappato łączy delikatny połysk z aksamitną powierzchnią, tworząc efekt elegancji i nowoczesności. Format 59,6x119,5 cm idealnie sprawdza się w różnych przestrzeniach, nadając im przestronny charakter. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Grubość 9 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Płytki są mrozoodporne, dzięki czemu sprawdzą się również w strefach narażonych na niskie temperatury. Klasa ścieralności 4 gwarantuje odporność w miejscach publicznych o mniejszym natężeniu ruchu. Uniwersalne zastosowanie - od kuchni i łazienki po salon i przedpokój. Hiszpańska jakość wykonania zapewnia najwyższe standardy. Idealne rozwiązanie dla osób szukających ponadczasowej elegancji.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Marmur
Marmur
Marmur
Real
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Marmur |
| Ilość twarzy: | 22 |
| Dostawca: | Emigres |
| Kolekcja: | Real |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.5 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Marmur |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Sugar Lappato |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Real White Sugar Lappato to ekskluzywne płytki ceramiczne z kolekcji Real marki Emigres, które zachwycą białą kolorystyką z subtelnym odwzorowaniem kamienia. Wykończenie Sugar Lappato łączy delikatny połysk z aksamitną powierzchnią, tworząc efekt elegancji i nowoczesności. Format 59,6x119,5 cm idealnie sprawdza się w różnych przestrzeniach, nadając im przestronny charakter. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Grubość 9 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Płytki są mrozoodporne, dzięki czemu sprawdzą się również w strefach narażonych na niskie temperatury. Klasa ścieralności 4 gwarantuje odporność w miejscach publicznych o mniejszym natężeniu ruchu. Uniwersalne zastosowanie - od kuchni i łazienki po salon i przedpokój. Hiszpańska jakość wykonania zapewnia najwyższe standardy. Idealne rozwiązanie dla osób szukających ponadczasowej elegancji.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Marmur
Marmur
Marmur
Real
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Marmur |
| Ilość twarzy: | 22 |
| Dostawca: | Emigres |
| Kolekcja: | Real |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.5 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Marmur |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Sugar Lappato |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres real white sugar lappato 59,6x119,5 emigres
Nr kat. 100554220
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




