gres miscela-r nacar mat rectified 80x80 arcana
Nr kat. 100348182
opis produktu
Gres Miscela-r nacar mat rectified 80x80 z kolekcji Miscela-R marki Arcana Ceramica to eleganckie płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny kamień w jasnym odcieniu nacaru. Matowe wykończenie nadaje powierzchni subtelną elegancję i ponadczasowy charakter. Format 80x80 cm idealnie sprawdza się w różnych przestrzeniach, nadając im nowoczesny wygląd. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość klasy R10 zapewnia bezpieczne użytkowanie nawet w wilgotnych pomieszczeniach jak łazienka. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach narażonych na niskie temperatury. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wysoką odporność w miejscach publicznych o mniejszym natężeniu ruchu. Grubość 10,5 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Hiszpańska jakość wykonania gwarantuje najwyższe standardy. Idealne rozwiązanie dla miłośników naturalnych materiałów i nowoczesnego designu w stylu lastryko.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Imitujące kamień
Imitujące kamień
Imitujące kamień
Lastryko
Lastryko
Lastryko
Białe
Białe
Stracciatella
Miscela-R
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.5 mm |
| Wzór: | Lastryko |
| Ilość twarzy: | 9 |
| Dostawca: | Arcana Ceramica |
| Kolekcja: | Stracciatella |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Lastryko |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 80x80 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Miscela-r nacar mat rectified 80x80 z kolekcji Miscela-R marki Arcana Ceramica to eleganckie płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny kamień w jasnym odcieniu nacaru. Matowe wykończenie nadaje powierzchni subtelną elegancję i ponadczasowy charakter. Format 80x80 cm idealnie sprawdza się w różnych przestrzeniach, nadając im nowoczesny wygląd. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość klasy R10 zapewnia bezpieczne użytkowanie nawet w wilgotnych pomieszczeniach jak łazienka. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach narażonych na niskie temperatury. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wysoką odporność w miejscach publicznych o mniejszym natężeniu ruchu. Grubość 10,5 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Hiszpańska jakość wykonania gwarantuje najwyższe standardy. Idealne rozwiązanie dla miłośników naturalnych materiałów i nowoczesnego designu w stylu lastryko.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Imitujące kamień
Imitujące kamień
Imitujące kamień
Lastryko
Lastryko
Lastryko
Białe
Białe
Stracciatella
Miscela-R
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.5 mm |
| Wzór: | Lastryko |
| Ilość twarzy: | 9 |
| Dostawca: | Arcana Ceramica |
| Kolekcja: | Stracciatella |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Lastryko |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 80x80 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres miscela-r nacar mat rectified 80x80 arcana
Nr kat. 100348182
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu





