gres marmo d'oro poler 119,8x119,8 tubądzin
Nr kat. 100591551
opis produktu
Gres Marmo D'Oro Poler 119,8x119,8 to luksusowe płytki ceramiczne marki Tubądzin odwzorowujące naturalny marmur w białej tonacji ze złotymi żyłkami. Imponujący format sprawdza się w salonach, kuchniach, łazienkach i przedpokojach, nadając im wyjątkowy charakter. Polerowane wykończenie odbija światło, tworząc efekt głębi i elegancji godnej najpiękniejszych wnętrz. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, co daje wrażenie jednolitej marmurowej powierzchni. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Grubość 6 mm zapewnia stabilność montażu przy zachowaniu lekkości konstrukcji. Polska produkcja gwarantuje najwyższą jakość wykonania potwierdzoną 6-letnią gwarancją. Produkty z kolekcji Marmo można ze sobą łączyć, tworząc spójne i harmonijne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących ponadczasowej elegancji naturalnego marmuru w połączeniu z trwałością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Marmo
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 6 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 2.880 |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Marmo |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 119.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Wykończenie: | Poler |
| Grupa rozmiarowa: | 120x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Marmo D'Oro Poler 119,8x119,8 to luksusowe płytki ceramiczne marki Tubądzin odwzorowujące naturalny marmur w białej tonacji ze złotymi żyłkami. Imponujący format sprawdza się w salonach, kuchniach, łazienkach i przedpokojach, nadając im wyjątkowy charakter. Polerowane wykończenie odbija światło, tworząc efekt głębi i elegancji godnej najpiękniejszych wnętrz. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, co daje wrażenie jednolitej marmurowej powierzchni. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Grubość 6 mm zapewnia stabilność montażu przy zachowaniu lekkości konstrukcji. Polska produkcja gwarantuje najwyższą jakość wykonania potwierdzoną 6-letnią gwarancją. Produkty z kolekcji Marmo można ze sobą łączyć, tworząc spójne i harmonijne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących ponadczasowej elegancji naturalnego marmuru w połączeniu z trwałością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Marmo
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 6 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 2.880 |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Marmo |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 119.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Wykończenie: | Poler |
| Grupa rozmiarowa: | 120x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres marmo d'oro poler 119,8x119,8 tubądzin
Nr kat. 100591551
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




