gres verona wood gpt1112 beige matt rectified 22,1x89 senti ceramica
Nr kat. 100530045

opis produktu

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Verona Wood
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.970 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Verona Wood |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 22.1 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 89 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Grupa rozmiarowa: | 20x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Verona Wood
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.970 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Verona Wood |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 22.1 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 89 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Grupa rozmiarowa: | 20x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres verona wood gpt1112 beige matt rectified 22,1x89 senti ceramica
Nr kat. 100530045
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu













