gres joy grey mat rectified 60x60 golden tile
Nr kat. 100555214
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Lastryko
Lastryko
Lastryko
Joy
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Lastryko |
| Dostawca: | NEXTERIO SP. Z O.O. |
| Kolekcja: | Joy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 60 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Lastryko |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Lastryko
Lastryko
Lastryko
Joy
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Lastryko |
| Dostawca: | NEXTERIO SP. Z O.O. |
| Kolekcja: | Joy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 60 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Lastryko |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres joy grey mat rectified 60x60 golden tile
Nr kat. 100555214
Zobacz inne z kolekcji






