gres gres kallisto k10 grafit stop 29,7x29,7 g1
Nr kat. 100526716
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe grafitowe
Płytki ścienne grafitowe
Kallisto
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.32 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Kallisto |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 29.7 cm |
| Szerokość: | 29.7 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 29,7X29,7 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe grafitowe
Płytki ścienne grafitowe
Kallisto
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.32 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Kallisto |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 29.7 cm |
| Szerokość: | 29.7 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 29,7X29,7 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres gres kallisto k10 grafit stop 29,7x29,7 g1
Nr kat. 100526716



