gres galio oxido lappato 120x120 rectified geotiles
Nr kat. 100540115
opis produktu
Gres Galio Oxido Lappato to ekskluzywne płytki ceramiczne w ciepłej, szarej tonacji z kolekcji Galio marki Geotiles. Imponujący format 120x120 cm idealnie sprawdza się w przestronnych salonach, eleganckich kuchniach czy reprezentacyjnych holach. Wykończenie lappato łączy subtelny połysk z praktycznością, nadając wnętrzu wyrafinowany charakter. Rektyfikowane krawędzie pozwalają na układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R9 zapewnia bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Mrozoodporne właściwości umożliwiają stosowanie w pomieszczeniach nieogrzewanych czy na tarasach zadaszonych. Klasa ścieralności 1 gwarantuje trwałość przy standardowym użytkowaniu domowym. Grubość 10,2 mm zapewnia stabilność montażu i wytrzymałość konstrukcyjną. Gładka powierzchnia ułatwia codzienną pielęgnację. Produkty z kolekcji Galio można ze sobą zestawiać, tworząc spójne aranżacje. Włoskie płytki to gwarancja najwyższej jakości i ponadczasowego designu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki monokolorowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe monokolorowe
Płytki ścienne monokolorowe
Metalizowane
Metalizowane
Metalizowane
Anni '70
Galio
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.2 mm |
| Wzór: | Metalizowane |
| Ilość twarzy: | 8 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Geotiles |
| Kolekcja: | Galio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 120 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 1 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Metalizowane |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Lappato |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Galio Oxido Lappato to ekskluzywne płytki ceramiczne w ciepłej, szarej tonacji z kolekcji Galio marki Geotiles. Imponujący format 120x120 cm idealnie sprawdza się w przestronnych salonach, eleganckich kuchniach czy reprezentacyjnych holach. Wykończenie lappato łączy subtelny połysk z praktycznością, nadając wnętrzu wyrafinowany charakter. Rektyfikowane krawędzie pozwalają na układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R9 zapewnia bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Mrozoodporne właściwości umożliwiają stosowanie w pomieszczeniach nieogrzewanych czy na tarasach zadaszonych. Klasa ścieralności 1 gwarantuje trwałość przy standardowym użytkowaniu domowym. Grubość 10,2 mm zapewnia stabilność montażu i wytrzymałość konstrukcyjną. Gładka powierzchnia ułatwia codzienną pielęgnację. Produkty z kolekcji Galio można ze sobą zestawiać, tworząc spójne aranżacje. Włoskie płytki to gwarancja najwyższej jakości i ponadczasowego designu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe szare
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne szare
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki monokolorowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe monokolorowe
Płytki ścienne monokolorowe
Metalizowane
Metalizowane
Metalizowane
Anni '70
Galio
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.2 mm |
| Wzór: | Metalizowane |
| Ilość twarzy: | 8 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Geotiles |
| Kolekcja: | Galio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 120 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 1 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Metalizowane |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Lappato |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres galio oxido lappato 120x120 rectified geotiles
Nr kat. 100540115
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu





