gres fiorenza gpt1136 beige matt rectified 79,8x79,8 senti ceramica
Nr kat. 100535780






opis produktu
– od kompaktowych po wielkoformatowe.
SENTI CERAMICA
W SKLEPIE KOMFORT
SENTI CERAMICA
W SKLEPIE KOMFORT

59,8 cm x 59,8 cm
59,8 cm x 119,8 cm
79,8 cm x 79,8 cm
119,8 cm x 119,8 cm
Grubość: 8 mm
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki podłogowe beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Imitujące kameń
Imitujące kameń
Imitujące kameń
Fiorenza
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | poleca-krzysztof-miruc |
|---|---|
| Typ produktu: | Gres |
| Wzór: | Imitujące kameń |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Fiorenza |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 79.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 79.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kameń |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 79,8X79,8 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
– od kompaktowych po wielkoformatowe.
SENTI CERAMICA
W SKLEPIE KOMFORT
SENTI CERAMICA
W SKLEPIE KOMFORT

59,8 cm x 59,8 cm
59,8 cm x 119,8 cm
79,8 cm x 79,8 cm
119,8 cm x 119,8 cm
Grubość: 8 mm
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki podłogowe beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Imitujące kameń
Imitujące kameń
Imitujące kameń
Fiorenza
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | poleca-krzysztof-miruc |
|---|---|
| Typ produktu: | Gres |
| Wzór: | Imitujące kameń |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Fiorenza |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 79.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 79.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kameń |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 79,8X79,8 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres fiorenza gpt1136 beige matt rectified 79,8x79,8 senti ceramica
Nr kat. 100535780
Cena katalogowa: 209,99 zł/m2
Wymiary:
80x80 cm
Wpisz powierzchnię:
m2
1,27m21 paczka

Cena katalogowa: 209,99 zł/m2
1,27m21 paczka



Cena katalogowa: 209,99 zł/m2
Wymiary:
80x80 cm
Wpisz powierzchnię:
m2
1,27m21 paczka

Cena katalogowa: 209,99 zł/m2
1,27m21 paczka



opis produktu
– od kompaktowych po wielkoformatowe.
SENTI CERAMICA
W SKLEPIE KOMFORT
SENTI CERAMICA
W SKLEPIE KOMFORT

59,8 cm x 59,8 cm
59,8 cm x 119,8 cm
79,8 cm x 79,8 cm
119,8 cm x 119,8 cm
Grubość: 8 mm
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki podłogowe beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Imitujące kameń
Imitujące kameń
Imitujące kameń
Fiorenza
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | poleca-krzysztof-miruc |
|---|---|
| Typ produktu: | Gres |
| Wzór: | Imitujące kameń |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Fiorenza |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 79.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 79.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kameń |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 79,8X79,8 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.




