gres evolution wood classic dark brown mat 18,5x59,8 cersanit
Nr kat. 100392359
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe brązowe
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne brązowe
Evolution Wood
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Evolution Wood |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 18.5 cm |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 18,5X59,8 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe brązowe
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne brązowe
Evolution Wood
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Evolution Wood |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 18.5 cm |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 18,5X59,8 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres evolution wood classic dark brown mat 18,5x59,8 cersanit
Nr kat. 100392359



