gres classico wood beige matt rect 9,2x60 senti ceramica
Nr kat. 100470239










opis produktu
SENTI CERAMICA
W SKLEPIE KOMFORT
SENTI CERAMICA
W SKLEPIE KOMFORT

Długość: 60 cm
Grubość: 7 mm
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki ścienne do kuchni
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Na korytarz
Na korytarz
Imitujące drewno
Do salonu
Do salonu
Do łazienki
Imitujące drewno
Do łazienki
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Imitujące drewno
Classica
Classico Wood
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 7 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.600 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Classico Wood |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 60 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 9.2 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 9X60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi










opis produktu
SENTI CERAMICA
W SKLEPIE KOMFORT
SENTI CERAMICA
W SKLEPIE KOMFORT

Długość: 60 cm
Grubość: 7 mm
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki ścienne do kuchni
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Na korytarz
Na korytarz
Imitujące drewno
Do salonu
Do salonu
Do łazienki
Imitujące drewno
Do łazienki
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Imitujące drewno
Classica
Classico Wood
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 7 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.600 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Classico Wood |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 60 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 9.2 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 9X60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres classico wood beige matt rect 9,2x60 senti ceramica
Nr kat. 100470239
Wykończenie
MatWpisz powierzchnię:
m2
0,60m21 paczka

0,60m21 paczka



Wykończenie
MatWpisz powierzchnię:
m2
0,60m21 paczka

0,60m21 paczka



opis produktu
SENTI CERAMICA
W SKLEPIE KOMFORT
SENTI CERAMICA
W SKLEPIE KOMFORT

Długość: 60 cm
Grubość: 7 mm
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki ścienne do kuchni
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Na korytarz
Na korytarz
Imitujące drewno
Do salonu
Do salonu
Do łazienki
Imitujące drewno
Do łazienki
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Imitujące drewno
Classica
Classico Wood
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 7 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.600 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Classico Wood |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 60 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 9.2 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 9X60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.




