gres birch whisper brown matt 29,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100618528
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe brązowe
Płytki ścienne brązowe
Birch Whisper
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.250 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Birch Whisper |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące drewno
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe brązowe
Płytki ścienne brązowe
Birch Whisper
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.250 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Birch Whisper |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres birch whisper brown matt 29,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100618528
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu








