gres ares white satin 29,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100522277
opis produktu
Gres Ares White Satin to płytki ceramiczne z kolekcji Ares marki Cersanit, które odwzorowują nowoczesny beton w białej tonacji. Format 29,8x59,8 cm sprawdza się w różnych przestrzeniach - od łazienki po kuchnię czy salon. Satynowe wykończenie charakteryzuje się aksamitną w dotyku powierzchnią o subtelnym blasku, który zmienia się w zależności od kąta padania światła. Białe płytki optycznie powiększają wnętrze, wprowadzając świeżość i czystość do każdego pomieszczenia. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu na długie lata. Gładka powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji. Produkty z kolekcji Ares można ze sobą łączyć, tworząc harmonijne aranżacje w całym domu. Glazura idealnie nadaje się do wykończenia ścian, dodając wnętrzu nowoczesnego charakteru. Rozwiązanie idealne dla osób ceniących minimalistyczny design i betonowe faktury w jasnej odsłonie.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki podłogowe białe
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Wewnętrzne
Wewnętrzne
Ares
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.250 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Ares |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Satyna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Ares White Satin to płytki ceramiczne z kolekcji Ares marki Cersanit, które odwzorowują nowoczesny beton w białej tonacji. Format 29,8x59,8 cm sprawdza się w różnych przestrzeniach - od łazienki po kuchnię czy salon. Satynowe wykończenie charakteryzuje się aksamitną w dotyku powierzchnią o subtelnym blasku, który zmienia się w zależności od kąta padania światła. Białe płytki optycznie powiększają wnętrze, wprowadzając świeżość i czystość do każdego pomieszczenia. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu na długie lata. Gładka powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji. Produkty z kolekcji Ares można ze sobą łączyć, tworząc harmonijne aranżacje w całym domu. Glazura idealnie nadaje się do wykończenia ścian, dodając wnętrzu nowoczesnego charakteru. Rozwiązanie idealne dla osób ceniących minimalistyczny design i betonowe faktury w jasnej odsłonie.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne białe
Płytki podłogowe białe
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Wewnętrzne
Wewnętrzne
Ares
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.250 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Ares |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Satyna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres ares white satin 29,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100522277
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu








