gres 59,8x59,8 optimum grafitowy opoczno
Nr kat. 100180901
opis produktu
Kwadratowe płytki podłogowe w kolorze ciemnego grafitu posiadają matową powierzchnię, która sprawdzi się w nowoczesnych i industrialnych aranżacjach. Płytki z kolekcji Optimum o szerokości 59,8 cm, długości 59,8 oraz grubości 0,8 cm wykazują dużą odporność na plamienie, dlatego są łatwe w utrzymaniu czystości. Ponadto wyposażone zostały w antypoślizgową powłokę oraz wykazują właściwości mrozoodporne, co zwiększa obszar ich zastosowania. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki płytek. Produkt można montować na systemie ogrzewania podłogowego.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki monokolorowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe monokolorowe
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe grafitowe
Płytki ścienne monokolorowe
Płytki ścienne grafitowe
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Monokolorowe |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Optimum |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Gres |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kwadratowe płytki podłogowe w kolorze ciemnego grafitu posiadają matową powierzchnię, która sprawdzi się w nowoczesnych i industrialnych aranżacjach. Płytki z kolekcji Optimum o szerokości 59,8 cm, długości 59,8 oraz grubości 0,8 cm wykazują dużą odporność na plamienie, dlatego są łatwe w utrzymaniu czystości. Ponadto wyposażone zostały w antypoślizgową powłokę oraz wykazują właściwości mrozoodporne, co zwiększa obszar ich zastosowania. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki płytek. Produkt można montować na systemie ogrzewania podłogowego.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki monokolorowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na taras
Płytki ścienne na balkon
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe monokolorowe
Płytki podłogowe na balkon
Płytki podłogowe na taras
Płytki podłogowe zewnętrzne
Płytki podłogowe grafitowe
Płytki ścienne monokolorowe
Płytki ścienne grafitowe
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Monokolorowe |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Optimum |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Gres |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres 59,8x59,8 optimum grafitowy opoczno
Nr kat. 100180901
Przeglądaj inne z kolekcji






