gres 45x45 onde beżowy arte
Nr kat. 100196333
opis produktu
Uniwersalna płytka podłogowa w kolorze kremowym to doskonały wybór nie tylko do łazienki czy kuchni, ale także na taras i balkon, który wyróżnia się ponadczasowym stylem i wysoką jakością materiału. Imitujący kamień GRES ONDE KREM 45X45 posiada kwadratowy kształt, który jest szybki i wygodny w montażu. Płytki podłogowe kremowe posiadają połyskujące wykończenie, który sprawdzi się w aranżacjach eleganckich, nowoczesnych i glamour. Płytki podłogowe wykazują dużą odporność na ścieranie, a właściwości antypoślizgowe gresu zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe zewnętrzne
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Imitujące kamień
Beżowe
Beżowe
Onde
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Onde |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 45 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 45 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Połysk |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 45x45 |
| Gatunek: | G1 końcówka serii mix partii |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Uniwersalna płytka podłogowa w kolorze kremowym to doskonały wybór nie tylko do łazienki czy kuchni, ale także na taras i balkon, który wyróżnia się ponadczasowym stylem i wysoką jakością materiału. Imitujący kamień GRES ONDE KREM 45X45 posiada kwadratowy kształt, który jest szybki i wygodny w montażu. Płytki podłogowe kremowe posiadają połyskujące wykończenie, który sprawdzi się w aranżacjach eleganckich, nowoczesnych i glamour. Płytki podłogowe wykazują dużą odporność na ścieranie, a właściwości antypoślizgowe gresu zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki ścienne zewnętrzne
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe zewnętrzne
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Do łazienki
Do łazienki
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Imitujące kamień
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Zewnętrzne
Zewnętrzne
Imitujące kamień
Beżowe
Beżowe
Onde
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Onde |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 45 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 45 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Połysk |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 45x45 |
| Gatunek: | G1 końcówka serii mix partii |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres 45x45 onde beżowy arte
Nr kat. 100196333
Przeglądaj inne z kolekcji
Niezbędne do montażu



