panele winylowe spc weninger aquatus dąb pasadena kl. 33 5,0 mm click
Nr kat. 100582048
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe wzór jodełka
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do biura
Weninger
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do przedszkola
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.031 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 100 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 20 szt |
| Dostawca: | Weninger |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Aquatus |
| Wzór: | Jodełka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rozmiar (mm): | 610 x 122 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe wzór jodełka
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do biura
Weninger
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do przedszkola
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.031 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 100 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 20 szt |
| Dostawca: | Weninger |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Aquatus |
| Wzór: | Jodełka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rozmiar (mm): | 610 x 122 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe spc weninger aquatus dąb pasadena kl. 33 5,0 mm click
Nr kat. 100582048
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.





