panele winylowy aquaprofi spc dąb octavia hb 2100-4 kl.33 5,0 mm click
Nr kat. 100484795
opis produktu

Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe wzór jodełka
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe lvtdo salonu
Na click
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Dąb
Deska
Panele winylowe lvt do biura
Panele winylowe klasyczne
Weninger
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do przedszkola
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Klasyczne
Na korytarz
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Do przedszkola
Do biura
Do hotelu
Do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.031 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 100 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 20 szt |
| Dostawca: | Weninger |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Aquaprofi |
| Wzór: | Jodełka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 610 x 122 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe wzór jodełka
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe lvtdo salonu
Na click
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Dąb
Deska
Panele winylowe lvt do biura
Panele winylowe klasyczne
Weninger
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do przedszkola
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Klasyczne
Na korytarz
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Do przedszkola
Do biura
Do hotelu
Do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.031 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 100 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 20 szt |
| Dostawca: | Weninger |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Aquaprofi |
| Wzór: | Jodełka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 610 x 122 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowy aquaprofi spc dąb octavia hb 2100-4 kl.33 5,0 mm click
Nr kat. 100484795
Zobacz, jak nasze podłogi i ściany idealnie się uzupełniają
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.




