kolumna prysznicowa omnires y miedź szczotkowana y1244mcpb
Nr kat. 100465186
opis produktu
Kolumna prysznicowa Omnires Y miedź szczotkowana Y1244MCPB to wysokiej jakości model w unikalnym odcieniu miedzi, którego szlachetny i ciepły charakter podkreśla szczotkowana struktura. Powyższa kolumna prysznicowa została wyposażona w okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm z możliwością regulacji wysokości. Model z cylindrycznym przełącznikiem oraz uchwytem regulującym strumień posiada prostą dźwignię, która zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Prezentowana bateria montowana na ścianie posiada smukłą słuchawkę prysznicową z pojedynczą funkcją strumienia. Ponadto model z aeratorem napowietrzającym pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. Wymiary kolumny prysznicowej sięgają 27,6 cm szerokości, 117 cm wysokości oraz 35 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | y |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Miedź |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1244MCPB |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 5.450 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kolumna prysznicowa Omnires Y miedź szczotkowana Y1244MCPB to wysokiej jakości model w unikalnym odcieniu miedzi, którego szlachetny i ciepły charakter podkreśla szczotkowana struktura. Powyższa kolumna prysznicowa została wyposażona w okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm z możliwością regulacji wysokości. Model z cylindrycznym przełącznikiem oraz uchwytem regulującym strumień posiada prostą dźwignię, która zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Prezentowana bateria montowana na ścianie posiada smukłą słuchawkę prysznicową z pojedynczą funkcją strumienia. Ponadto model z aeratorem napowietrzającym pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. Wymiary kolumny prysznicowej sięgają 27,6 cm szerokości, 117 cm wysokości oraz 35 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | y |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Miedź |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1244MCPB |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 5.450 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa omnires y miedź szczotkowana y1244mcpb
Nr kat. 100465186
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





