kolumna prysznicowa omnires y czarny półmat y1244mbl
Nr kat. 100508151
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Omnires Y Czarny Półmat Y1244mbl to propozycja dla miłośników nowoczesnej prostoty w eleganckim wydaniu. Jej czarne półmatowe wykończenie podkreśla minimalistyczną formę i nadaje łazience wyjątkowy charakter, konstrukcja kolumny pozwala na regulację wysokości, zapewniając komfort użytkowania. W skład zestawu wchodzi bateria mieszaczowa, deszczownica o średnicy 25 cm wykonana z mosiądzu oraz 1-funkcyjna słuchawka prysznicowa z wężem prysznicowym o długości 150 cm w stalowej osłonie. Zastosowana technologia Eco Water wspiera oszczędność wody, system Easy Clean z silikonowymi wypustkami ułatwia czyszczenie deszczownicy i słuchawki, a silikonowy płaszcz w komorze deszczownicy zapobiega zaleganiu wody.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Kolekcja: | y |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1244MBL |
| Waga brutto: | 5.450 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Omnires Y Czarny Półmat Y1244mbl to propozycja dla miłośników nowoczesnej prostoty w eleganckim wydaniu. Jej czarne półmatowe wykończenie podkreśla minimalistyczną formę i nadaje łazience wyjątkowy charakter, konstrukcja kolumny pozwala na regulację wysokości, zapewniając komfort użytkowania. W skład zestawu wchodzi bateria mieszaczowa, deszczownica o średnicy 25 cm wykonana z mosiądzu oraz 1-funkcyjna słuchawka prysznicowa z wężem prysznicowym o długości 150 cm w stalowej osłonie. Zastosowana technologia Eco Water wspiera oszczędność wody, system Easy Clean z silikonowymi wypustkami ułatwia czyszczenie deszczownicy i słuchawki, a silikonowy płaszcz w komorze deszczownicy zapobiega zaleganiu wody.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Kolekcja: | y |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1244MBL |
| Waga brutto: | 5.450 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa omnires y czarny półmat y1244mbl
Nr kat. 100508151
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




