kolumna prysznicowa omnires y biały mat y1244mwm
Nr kat. 100494609
opis produktu
Funkcjonalną Kolumnę Prysznicową Omnires Y Biały Mat Y1244mwm wyróżnia nowoczesny, minimalistyczny design oraz matowe wykończenie w klaycznej bieli, które dodaje jej elegancji i lekkości. Regulowana wysokość kolumny pozwala na indywidualne jej dopasowanie. Zestaw zawiera baterię mieszaczową, mosiężną deszczownicę o średnicy 25 cm oraz 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową z wężem prysznicowym o długości 150 cm w stalowej osłonie. Zastosowana technologia Eco Water redukuje zużycie wody, silikonowe wypustki Easy Clean ułatwiają czyszczenie deszczownicy i słuchawki z osadu kamiennego, a silikonowy płaszcz znajdujący się w komorze deszczownicy zapobiega gromadzeniu się wody, zwiększając higienę i trwałość produktu.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Kolekcja: | y |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Biały |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1244MWM |
| Waga brutto: | 5.450 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Funkcjonalną Kolumnę Prysznicową Omnires Y Biały Mat Y1244mwm wyróżnia nowoczesny, minimalistyczny design oraz matowe wykończenie w klaycznej bieli, które dodaje jej elegancji i lekkości. Regulowana wysokość kolumny pozwala na indywidualne jej dopasowanie. Zestaw zawiera baterię mieszaczową, mosiężną deszczownicę o średnicy 25 cm oraz 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową z wężem prysznicowym o długości 150 cm w stalowej osłonie. Zastosowana technologia Eco Water redukuje zużycie wody, silikonowe wypustki Easy Clean ułatwiają czyszczenie deszczownicy i słuchawki z osadu kamiennego, a silikonowy płaszcz znajdujący się w komorze deszczownicy zapobiega gromadzeniu się wody, zwiększając higienę i trwałość produktu.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Kolekcja: | y |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Biały |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1244MWM |
| Waga brutto: | 5.450 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa omnires y biały mat y1244mwm
Nr kat. 100494609
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




