kolumna prysznicowa omnires y nikiel szczotkowany y1244mni
Nr kat. 100454455
opis produktu
Kolumna prysznicowa Omnires Y nikiel szczotkowany Y1244MNI to produkt, który podkreśli charakter łazienki w stylu nowoczesnym. Powyższa kolumna prysznicowa charakteryzuje się powściągliwą formą, bazując na prostej i bezpretensjonalnej geometrii. Model w niklowanym odcieniu posiada szczotkowane wykończenie powierzchni. Bateria montowana na ścianie została wyposażona w okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm, która zapewnia możliwość regulacji wysokości. W skład modelu z baterią mieszaczową wchodzi smukła i jednofunkcyjna słuchawka w kształcie tuby oraz wygodny w użytkowaniu uchwyt z prostym dźwigiem, który pozwala precyzyjnie wyregulować strumień wody. Produkt został wzbogacony o funkcję ekologiczną w postaci aeratora napowietrzającego.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Nikiel |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | Y1244MNI |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 5.450 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kolumna prysznicowa Omnires Y nikiel szczotkowany Y1244MNI to produkt, który podkreśli charakter łazienki w stylu nowoczesnym. Powyższa kolumna prysznicowa charakteryzuje się powściągliwą formą, bazując na prostej i bezpretensjonalnej geometrii. Model w niklowanym odcieniu posiada szczotkowane wykończenie powierzchni. Bateria montowana na ścianie została wyposażona w okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm, która zapewnia możliwość regulacji wysokości. W skład modelu z baterią mieszaczową wchodzi smukła i jednofunkcyjna słuchawka w kształcie tuby oraz wygodny w użytkowaniu uchwyt z prostym dźwigiem, który pozwala precyzyjnie wyregulować strumień wody. Produkt został wzbogacony o funkcję ekologiczną w postaci aeratora napowietrzającego.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Nikiel |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | Y1244MNI |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 5.450 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa omnires y nikiel szczotkowany y1244mni
Nr kat. 100454455
Cena katalogowa: 2 800 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 800 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Kolumna prysznicowa Omnires Y nikiel szczotkowany Y1244MNI to produkt, który podkreśli charakter łazienki w stylu nowoczesnym. Powyższa kolumna prysznicowa charakteryzuje się powściągliwą formą, bazując na prostej i bezpretensjonalnej geometrii. Model w niklowanym odcieniu posiada szczotkowane wykończenie powierzchni. Bateria montowana na ścianie została wyposażona w okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm, która zapewnia możliwość regulacji wysokości. W skład modelu z baterią mieszaczową wchodzi smukła i jednofunkcyjna słuchawka w kształcie tuby oraz wygodny w użytkowaniu uchwyt z prostym dźwigiem, który pozwala precyzyjnie wyregulować strumień wody. Produkt został wzbogacony o funkcję ekologiczną w postaci aeratora napowietrzającego.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Nikiel |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | Y1244MNI |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 5.450 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


