kolumna prysznicowa omnires y grafit szczotkowany y1244mgr
Nr kat. 100466425

opis produktu
Kolumna prysznicowa Omnires Y grafit szczotkowany Y1244MGR to model wyposażony w funkcję ekologiczną, która pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. Powyższy model producenta Omnires charakteryzuje się grafitowym kolorem oraz minimalistyczną formą, która idealnie sprawdzi się w łazienkach w stylu nowoczesnym, skandynawskim, jak również loft. Wysokiej jakości kolumna prysznicowa z baterią mieszaczową oraz okrągłą deszczownicą zapewnia możliwość regulacji wysokości. Jednofunkcyjna słuchawka cechuje się smukłym i kompaktowym kształtem tuby, zapewniając wygodę użytkowania. Oferta dotyczy modelu o szczotkowanym wykończeniu powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | Y1244MGR |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 5.450 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Kolumna prysznicowa Omnires Y grafit szczotkowany Y1244MGR to model wyposażony w funkcję ekologiczną, która pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. Powyższy model producenta Omnires charakteryzuje się grafitowym kolorem oraz minimalistyczną formą, która idealnie sprawdzi się w łazienkach w stylu nowoczesnym, skandynawskim, jak również loft. Wysokiej jakości kolumna prysznicowa z baterią mieszaczową oraz okrągłą deszczownicą zapewnia możliwość regulacji wysokości. Jednofunkcyjna słuchawka cechuje się smukłym i kompaktowym kształtem tuby, zapewniając wygodę użytkowania. Oferta dotyczy modelu o szczotkowanym wykończeniu powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | Y1244MGR |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 5.450 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa omnires y grafit szczotkowany y1244mgr
Nr kat. 100466425
Cena katalogowa: 3 090,01 zł/szt
opis produktu
Kolumna prysznicowa Omnires Y grafit szczotkowany Y1244MGR to model wyposażony w funkcję ekologiczną, która pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. Powyższy model producenta Omnires charakteryzuje się grafitowym kolorem oraz minimalistyczną formą, która idealnie sprawdzi się w łazienkach w stylu nowoczesnym, skandynawskim, jak również loft. Wysokiej jakości kolumna prysznicowa z baterią mieszaczową oraz okrągłą deszczownicą zapewnia możliwość regulacji wysokości. Jednofunkcyjna słuchawka cechuje się smukłym i kompaktowym kształtem tuby, zapewniając wygodę użytkowania. Oferta dotyczy modelu o szczotkowanym wykończeniu powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | Y1244MGR |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 5.450 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


