kolumna prysznicowa omnires y złoty szczotkowany y1244mglb
Nr kat. 100405623
opis produktu
Zestaw prysznicowy Omnires Y złoty szczotkowany Y1244MGLB to wysokiej jakości model zaprojektowany z myślą o funkcjonalności oraz nowoczesnej elegancji. Prezentowana bateria prysznicowa punktowa posiada złoty odcień, który nadaje strefie prysznicowej luksusowe wykończenie. Szczotkowana struktura produktu zapewnia powierzchni charakterystyczny i nieszablonowy wygląd. Model z okrągłą deszczownicą o średnicy 25 cm oraz możliwością regulacji wysokości, a także z jednofunkcyjną słuchawką w smukłym kształcie – zapewnia wygodę użytkowania. Zestaw prysznicowy punktowy mierzy 117 cm wysokości. Ponadto kolekcja baterii i natrysków Omnires z funkcją ekologiczną w postaci aeratora napowietrzającego służy zmniejszeniu zużycia wody.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | y |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1244MGLB |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 5.450 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw prysznicowy Omnires Y złoty szczotkowany Y1244MGLB to wysokiej jakości model zaprojektowany z myślą o funkcjonalności oraz nowoczesnej elegancji. Prezentowana bateria prysznicowa punktowa posiada złoty odcień, który nadaje strefie prysznicowej luksusowe wykończenie. Szczotkowana struktura produktu zapewnia powierzchni charakterystyczny i nieszablonowy wygląd. Model z okrągłą deszczownicą o średnicy 25 cm oraz możliwością regulacji wysokości, a także z jednofunkcyjną słuchawką w smukłym kształcie – zapewnia wygodę użytkowania. Zestaw prysznicowy punktowy mierzy 117 cm wysokości. Ponadto kolekcja baterii i natrysków Omnires z funkcją ekologiczną w postaci aeratora napowietrzającego służy zmniejszeniu zużycia wody.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | y |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1244MGLB |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 5.450 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa omnires y złoty szczotkowany y1244mglb
Nr kat. 100405623
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





