deska barlinecka jesion moonlight jodełka klasyczna 130 lakier mat 1-lamelowy 14x130x725 mm
Nr kat. 100283494
opis produktu
Deski podłogowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe bielone
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Deski podłogowe jesion
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe na korytarz
Lakierowana
Deski podłogowe do sypialni
BARLINEK S.A.
Bielone
Salon
Sypialnia
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Jesion
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Bielone |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Jesion |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 13 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 4 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deski podłogowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe bielone
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Deski podłogowe jesion
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe na korytarz
Lakierowana
Deski podłogowe do sypialni
BARLINEK S.A.
Bielone
Salon
Sypialnia
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Jesion
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Bielone |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Jesion |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 13 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 4 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka jesion moonlight jodełka klasyczna 130 lakier mat 1-lamelowy 14x130x725 mm
Nr kat. 100283494
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać




