Current Image

Filtry

DESKI PODŁOGOWE I PODŁOGI DREWNIANE NA KORYTARZ

241 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Deski podłogowe na korytarz

Podłoga w korytarzu musi na co dzień stawić czoła wielu wyzwaniom. Intensywne użytkowanie czy piasek i wilgoć wnoszone z zewnątrz sprawiają, że w tym pomieszczeniu sprawdzi się jedynie podłoga o wyjątkowej trwałości i wytrzymałości. Odpowiednio dobrane deski podłogowe na korytarz łączą w sobie walory użytkowe i estetyczne. Drewniana podłoga na korytarzu będzie trwałym rozwiązaniem, które przy odpowiedniej pielęgnacji posłuży nam przez długie lata.

Jakie deski podłogowe na korytarz wybrać? Ze względu na intensywne użytkowanie w korytarzu czy przedpokoju najlepiej sprawdzi się podłoga z twardych gatunków drewna. Naturalnym wyborem są deski podłogowe na korytarz dębowe. W sklepie internetowym Komfort dostępne są dębowe deski podłogowe na korytarz w różnych odcieniach. Od naturalnego, jasnego dębu, aż po dębowe podłogi drewniane w kolorze wenge czy grafitowym.

Poza samym gatunkiem drewna ważne jest również to, w jaki sposób zabezpieczone zostały deski. W przypadku drewnianych desek podłogowych na korytarz wejściowy warto pomyśleć o zabezpieczeniu podłogi dodatkową warstwą lakieru poliuretanowego.

Podłogi drewniane na korytarz – jaki rodzaj deski wybrać?

Wybierając podłogi drewniane na korytarz, musimy zdecydować, czy w naszym przypadku lepsze będą deski lite, czy wielowarstwowe. Jeżeli w korytarzu posiadamy ogrzewanie podłogowe, wybór jest jasny. Z takim typem ogrzewania stosować można wyłącznie deski wielowarstwowe jak, chociażby deski barlineckie na korytarz. Ich warstwowa konstrukcja zapobiega odkształcaniu się pod wpływem zmian temperatury. Podłoga drewniana na korytarz wykonana z litych desek drewnianych sprawdzi się w przypadku pomieszczeń bez ogrzewania podłogowego. Dużą zaletą deski litej na korytarz jest możliwość stosunkowo prostej renowacji. Cyklinowanie pozwala nam na przywrócenie drewnianej podłodze na korytarz oryginalnego wyglądu. Podłogi drewniane na korytarz z litej deski są więc trwałym rozwiązaniem, które posłuży nam przez wiele lat.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.