leftImage
Płytki i podłogi -15%
przy zakupie za minimum 100 zł Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DESKI PODŁOGOWE I PODŁOGI DREWNIANE DO SYPIALNI

248 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Deski podłogowe do sypialni

Ponadczasowy charakter i uniwersalność sprawiają, że deski podłogowe możemy wykorzystać praktycznie w każdym pomieszczeniu. Podłoga z drewna odnajdzie się niemal w każdym stylu architektonicznym. Na drewnianą podłogę decydujemy się często również w przypadku sypialni. Pomagają one stworzyć w tym pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat. Jakie deski podłogowe do sypialni będą najlepsze? Sypialnia nie należy do zbyt intensywnie użytkowanych pomieszczeń. Najczęściej poruszamy się po niej boso lub w obuwiu domowym. Rzadko wchodzimy tu w butach. Niewielkie jest też ryzyko zalania podłogi w sypialni. W związku z tym deski podłogowe do sypialni nie muszą być tak wytrzymałe i odporne, jak podłoga drewniana w salonie, kuchni czy pomieszczeniu wejściowym.

Wybór desek podłogowych do sypialni uzależniony jest również od tego, czy w tym pomieszczeniu znajduje się system ogrzewania podłogowego. Jeśli korzystamy z takiego rodzaju ogrzewania, musimy wybrać deski, które można z nim połączyć. Najbardziej oczywistym wyborem są tu warstwowe deski podłogowe do sypialni. Dzięki odpowiedniej konstrukcji deski warstwowe do sypialni są odporne na częste zmiany temperatury. Zdecydowana większość modeli desek podłogowych do sypialni dostępnych w sklepie Komfort spełnia to kryterium i może być bez problemu stosowana w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

Deski w sypialni – dlaczego warto postawić na drewnianą podłogę?

Czy deski w sypialni to dobry pomysł? Zdecydowanie tak! Naturalne drewno jest ciepłe i miłe w dotyku. Jest to bardzo ważne w przypadku podłogi w sypialni, po której bardzo często chodzimy boso. Dodatkowo deski w sypialni będą także pomagały wyciszyć pomieszczenie i stłumić odgłosy dochodzące z niższych pięter budynku. To oczywiście przekłada się w sposób bezpośredni na jakość naszego snu. Nie możemy zapomnieć również o walorach wizualnych drewnianej podłogi. Deski w sypialni pomogą nam stworzyć w tym pomieszczeniu przytulny i sprzyjający relaksowi klimat i pomogą nam się zrelaksować.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.