deska barlinecka dąb grand canyon jodełka klasyczna 130 olej oksydacyjny 1-lamelowy 14x130x725 mm
Nr kat. 100283492
opis produktu
Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe olejowane
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe na korytarz
Olejowana
Deski podłogowe klasyczne
Deski podłogowe do sypialni
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Klasyczne
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Olej oksydacyjny |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 13 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe olejowane
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe na korytarz
Olejowana
Deski podłogowe klasyczne
Deski podłogowe do sypialni
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Klasyczne
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Olej oksydacyjny |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 13 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka dąb grand canyon jodełka klasyczna 130 olej oksydacyjny 1-lamelowy 14x130x725 mm
Nr kat. 100283492
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






