leftImage
-14% z kodem
"PP14KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DESKI PODŁOGOWE DO SALONU

256 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Deski podłogowe do salonu

Wybór podłogi do salonu to jedna z najważniejszych decyzji w trakcie urządzania tego pomieszczenia. To, jaką podłogę wybierzemy, będzie miało wpływ nie tylko na wygląd naszego salonu, ale również na komfort jego codziennego użytkowania. Najbardziej cenionym materiałem są oczywiście deski podłogowe do salonu wykonane z naturalnego drewna. Podłogi drewniane do salonu już od wielu lat są symbolem trwałości i wysokiej jakości. Deski podłogowe do salonu będą się świetnie prezentować w przypadku praktycznie każdego stylu architektonicznego. Kluczem do stworzenia atrakcyjnej wizualnie aranżacji jest odpowiednie dopasowanie rodzaju, koloru i formatu deski podłogowej do wystroju całego salonu.

Podłogi drewniane do salonu – jakie wybrać?

  • Jasne deski podłogowe do salonu to najbardziej klasyczna i uniwersalna opcja. Stanowią neutralne tło dla mebli i dodatków w różnym stylu. Jasne podłogi drewniane do salonu mają jeszcze jedną istotną zaletę. Wizualnie powiększają one i rozjaśniają salon. Jeśli dodatkowo jasne deski podłogowe połączymy z jasnym kolorem ścian, to efekt ten będzie jeszcze bardziej widoczny.
  • Jeżeli zależy nam na stworzeniu ciepłej i przytulnej aranżacji, możemy postawić na deski podłogowe do salonu w odcieniu naturalnego dębu. Do takiej podłogi idealne będą ściany w ciepłym odcieniu koloru żółtego.
  • W nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu sprawdzi się podłoga drewniana do salonu w chłodnym odcieniu. Możemy postawić tu na deski podłogowe w kolorze jasnoszarym lub nawet w kolorze chłodnej bieli.
  • Jeżeli planujemy aranżację w stylu rustykalnym, możemy postawić na deski podłogowe do salonu postarzane. W nowych kolekcjach producentów drewnianych podłóg znajdziemy różne rodzaje takich szczotkowanych czy postarzanych desek. Deski podłogowe o lekko sfatygowanym wyglądzie będą idealne również do salonu w stylu loftowym.
  • Wyjątkowo efektowną aranżację salonu możemy również stworzyć, decydując się na deski podłogowe z drewna egzotycznego. Często są to deski dwu lub trzypasmowe, które swoim wyglądem przypominają bardziej klepki parkietu.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.