deska barlinecka brown sugar jodełka klasyczna 130 lakier mat 1-lamelowy 14x130x725 mm
Nr kat. 100283489
opis produktu
Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe do kuchni
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
Deski podłogowe ciemne
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Ciemne
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Ciemne |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 13 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe do kuchni
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
Deski podłogowe ciemne
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Ciemne
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Ciemne |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 13 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka brown sugar jodełka klasyczna 130 lakier mat 1-lamelowy 14x130x725 mm
Nr kat. 100283489
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać




