leftImage
Płytki i podłogi -15%
przy zakupie za minimum 100 zł Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DESKI PODŁOGOWE LAKIEROWANE

172 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Deski podłogowe lakierowane

Decydując się na podłogę drewnianą, musimy wziąć pod uwagę szereg parametrów. Poza gatunkiem drewna, kolorem i wielkością deski, warto także zastanowić się nad wierzchnią warstwą, zabezpieczającą drewno. Jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań są obecnie deski podłogowe lakierowane. Lakier tworzy na powierzchni drewna nieprzenikalną warstwę, która skutecznie zapobiega wnikaniu w strukturę deski brudu czy wilgoci. Stosowane do desek podłogowych nowoczesne lakiery cechują się wysoką trwałością i dużą odpornością. Dzięki temu deski podłogowe lakierowane posłużą nam przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ponad 100 rodzajów lakierowanych desek podłogowych. Znajdziecie wśród nich zarówno deski idealne do wnętrz tradycyjnych, jak i podłogi drewniane do nowoczesnych aranżacji mieszkaniowych.

Deska podłogowa lakierowana – najważniejsze zalety

Deska podłogowa lakierowana posiada kilka istotnych zalet, które sprawiają, że od lat korzystamy z tego rodzaju podłóg drewnianych w naszych wnętrzach. Główne korzyści takiego rozwiązania to:

  • Deska podłogowa lakierowana jest odporna na zabrudzenia. Lakier skutecznie chroni powierzchnię drewna przed ewentualnymi zabrudzeniami. Dzięki temu deski podłogowe lakierowane stosunkowo łatwo utrzymać w czystości.
  • Wysoka trwałość lakieru sprawia, że z tego rodzaju desek będziemy mogli korzystać przez długi czas bez dodatkowych zabiegów renowacyjnych.
  • Na rynku dostępne są wzory desek lakierowanych wizualnie zbliżonych do desek olejowanych. Możemy więc stworzyć drewnianą podłogą, która będzie dawać ciekawy efekt olejowanych desek, przy jednoczesnym zachowaniu trwałości deski lakierowanej.
  • W przypadku podłogi z desek lakierowanych nie musimy wykonywać regularnych zabiegów ochronnych, jak ma to miejsce w przypadku desek olejowanych.
  • Bardzo dużą zaletą tego rodzaju podłogi drewnianej jest również szeroki wybór wzorów, kolorów i formatów desek. Bez większego trudu znajdziemy deski podłogowe lakierowane pasujące do praktycznie każdego stylu architektonicznego.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.