deska barlinecka dąb salt jodełka klasyczna 130 olej oxy 1-lamelowy 14x130x725 mm
Nr kat. 100339736
opis produktu
Deski podłogowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe bielone
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe olejowane
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
Olejowana
BARLINEK S.A.
Bielone
Salon
Sypialnia
Trójwarstwowa
Barlinek
Korytarz
Deska Barlinecka
Kuchnia
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Olej oksydacyjny |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Zgłoś remont: | TAK |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Bielone |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 13 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deski podłogowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe bielone
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe olejowane
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
Olejowana
BARLINEK S.A.
Bielone
Salon
Sypialnia
Trójwarstwowa
Barlinek
Korytarz
Deska Barlinecka
Kuchnia
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Olej oksydacyjny |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Zgłoś remont: | TAK |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Bielone |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 13 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka dąb salt jodełka klasyczna 130 olej oxy 1-lamelowy 14x130x725 mm
Nr kat. 100339736
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać







