deska barlinecka dąb toffee jodełka klasyczna 130 olej oksydacyjny 1-lamelowy 14x130x725 mm
Nr kat. 100283491
opis produktu
Deski podłogowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe olejowane
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
Olejowana
Deski podłogowe ciemne
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Ciemne
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Olej oksydacyjny |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Ciemne |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 13 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deski podłogowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe olejowane
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
Olejowana
Deski podłogowe ciemne
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Ciemne
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Olej oksydacyjny |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Ciemne |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 13 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka dąb toffee jodełka klasyczna 130 olej oksydacyjny 1-lamelowy 14x130x725 mm
Nr kat. 100283491
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać




