gres x-go light grey 29,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100548481
opis produktu
Gres X-Go Light Grey 29,8x59,8 cm marki Cersanit to ceramiczne płytki odwzorowujące beton w subtelnym jasnoszarym odcieniu. Matowe wykończenie nadaje powierzchni naturalny wygląd surowego betonu, idealny do nowoczesnych aranżacji. Należą do kolekcji X-Go, która pozwala tworzyć spójne kompozycje w całym domu. Format 29,8x59,8 cm doskonale sprawdza się w kuchni, łazience, salonie czy przedpokoju. Antypoślizgowość klasy R10 zapewnia bezpieczne użytkowanie nawet w wilgotnych pomieszczeniach. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również na tarasach czy balkonach. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wysoką odporność w miejscach publicznych o mniejszym natężeniu ruchu. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Polska produkcja gwarantuje najwyższe standardy wykonania, potwierdzone 6-letnią gwarancją. Idealne dla miłośników industrialnego stylu i minimalistycznych wnętrz.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Jasnoszare
Jasnoszare
X-Go
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.250 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | X-Go |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres X-Go Light Grey 29,8x59,8 cm marki Cersanit to ceramiczne płytki odwzorowujące beton w subtelnym jasnoszarym odcieniu. Matowe wykończenie nadaje powierzchni naturalny wygląd surowego betonu, idealny do nowoczesnych aranżacji. Należą do kolekcji X-Go, która pozwala tworzyć spójne kompozycje w całym domu. Format 29,8x59,8 cm doskonale sprawdza się w kuchni, łazience, salonie czy przedpokoju. Antypoślizgowość klasy R10 zapewnia bezpieczne użytkowanie nawet w wilgotnych pomieszczeniach. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również na tarasach czy balkonach. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wysoką odporność w miejscach publicznych o mniejszym natężeniu ruchu. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Polska produkcja gwarantuje najwyższe standardy wykonania, potwierdzone 6-letnią gwarancją. Idealne dla miłośników industrialnego stylu i minimalistycznych wnętrz.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Jasnoszare
Jasnoszare
X-Go
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.250 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | X-Go |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres x-go light grey 29,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100548481
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu







