gres cemento gpt1123 beige sugar lappato rectified 59,8x119,8 senti ceramica
Nr kat. 100532560

opis produktu
Gres Cemento GPT1123 Beige Sugar Lappato z kolekcji Cemento marki Senti Ceramica odwzorowuje naturalny beton w ciepłym beżowym odcieniu. Format 59,8x119,8 cm sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu po łazienkę czy kuchnię. Wykończenie sugar lappato nadaje powierzchni subtelny połysk, łącząc nowoczesność z elegancją. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w pomieszczeniach nieogrzewanych lub na tarasach. Klasa ścieralności 4 gwarantuje odporność na intensywne użytkowanie przez wiele lat. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Cemento można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Sześcioletnia gwarancja potwierdza wysoką jakość wykonania. Idealne rozwiązanie dla osób szukających betonowej estetyki w połączeniu z delikatnym blaskiem.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Winter Shadow
Cemento
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Cemento |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Wykończenie: | Sugar Lappato |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Gres Cemento GPT1123 Beige Sugar Lappato z kolekcji Cemento marki Senti Ceramica odwzorowuje naturalny beton w ciepłym beżowym odcieniu. Format 59,8x119,8 cm sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu po łazienkę czy kuchnię. Wykończenie sugar lappato nadaje powierzchni subtelny połysk, łącząc nowoczesność z elegancją. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w pomieszczeniach nieogrzewanych lub na tarasach. Klasa ścieralności 4 gwarantuje odporność na intensywne użytkowanie przez wiele lat. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Cemento można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Sześcioletnia gwarancja potwierdza wysoką jakość wykonania. Idealne rozwiązanie dla osób szukających betonowej estetyki w połączeniu z delikatnym blaskiem.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Winter Shadow
Cemento
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Cemento |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Wykończenie: | Sugar Lappato |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres cemento gpt1123 beige sugar lappato rectified 59,8x119,8 senti ceramica
Nr kat. 100532560
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu










