gres toscana arena mat rectified 60x120 cicogres
Nr kat. 100576301
opis produktu
Gres Toscana Arena Mat Rectified to płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny kamień w ciepłym beżowym odcieniu. Format 60x120 cm doskonale sprawdza się w różnych przestrzeniach - od salonu po kuchnię czy łazienkę. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, nadając wnętrzu stonowaną elegancję i naturalny charakter. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R9 gwarantuje bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Mrozoodporne płytki można stosować również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 zapewnia wytrzymałość przy intensywnym użytkowaniu przez lata. Grubość 9,5 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Toscana można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących ponadczasowy wygląd kamienia w połączeniu z funkcjonalnością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Toscana
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Cicogres |
| Kolekcja: | Toscana |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Toscana Arena Mat Rectified to płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny kamień w ciepłym beżowym odcieniu. Format 60x120 cm doskonale sprawdza się w różnych przestrzeniach - od salonu po kuchnię czy łazienkę. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, nadając wnętrzu stonowaną elegancję i naturalny charakter. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R9 gwarantuje bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Mrozoodporne płytki można stosować również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 zapewnia wytrzymałość przy intensywnym użytkowaniu przez lata. Grubość 9,5 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Toscana można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących ponadczasowy wygląd kamienia w połączeniu z funkcjonalnością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Toscana
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Cicogres |
| Kolekcja: | Toscana |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres toscana arena mat rectified 60x120 cicogres
Nr kat. 100576301
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




