gres torano beige lappato 119,8x59,8 tubądzin
Nr kat. 100591563
opis produktu
Gres Torano Beige Lappato to płytki ceramiczne z kolekcji Torano marki Tubądzin, które wyróżniają się beżowym kolorem z subtelnym odwzorowaniem betonu. Wykończenie lappato łączy delikatny połysk z gładką powierzchnią, nadając wnętrzom nowoczesny charakter. Format 119,8x59,8 cm doskonale sprawdza się w różnych przestrzeniach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach narażonych na niskie temperatury. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Polska jakość produkcji gwarantuje najwyższe standardy wykonania przy 6-letniej gwarancji. Idealne rozwiązanie dla osób szukających minimalistycznej elegancji w praktycznym wydaniu gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Imitacja betonu
Imitacja betonu
Imitacja betonu
Torano
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Torano |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Wykończenie: | Lappato |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Torano Beige Lappato to płytki ceramiczne z kolekcji Torano marki Tubądzin, które wyróżniają się beżowym kolorem z subtelnym odwzorowaniem betonu. Wykończenie lappato łączy delikatny połysk z gładką powierzchnią, nadając wnętrzom nowoczesny charakter. Format 119,8x59,8 cm doskonale sprawdza się w różnych przestrzeniach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach narażonych na niskie temperatury. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Polska jakość produkcji gwarantuje najwyższe standardy wykonania przy 6-letniej gwarancji. Idealne rozwiązanie dla osób szukających minimalistycznej elegancji w praktycznym wydaniu gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Imitacja betonu
Imitacja betonu
Imitacja betonu
Torano
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Torano |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Wykończenie: | Lappato |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres torano beige lappato 119,8x59,8 tubądzin
Nr kat. 100591563
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




