gres stone crash beige polished rectified 60x60 cersanit
Nr kat. 100526692
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Stone Crash
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość twarzy: | 10 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Stone Crash |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 60 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Stone Crash
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość twarzy: | 10 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Stone Crash |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 60 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres stone crash beige polished rectified 60x60 cersanit
Nr kat. 100526692
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu















