gres royal galaxy statuario carving 60x120 egen
Nr kat. 100590197
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Marmur
Marmur
Marmur
Galaxy
Szczegóły Produktu
| Grubość płytki: | 9 mm |
|---|---|
| Wzór: | Marmur |
| Ilość twarzy: | 3 |
| Dostawca: | Egen |
| Kolekcja: | Galaxy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Marmur |
| Wykończenie: | Carving |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Marmur
Marmur
Marmur
Galaxy
Szczegóły Produktu
| Grubość płytki: | 9 mm |
|---|---|
| Wzór: | Marmur |
| Ilość twarzy: | 3 |
| Dostawca: | Egen |
| Kolekcja: | Galaxy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Marmur |
| Wykończenie: | Carving |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres royal galaxy statuario carving 60x120 egen
Nr kat. 100590197
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu





