gres rigat-one geology salvia mat 60x120 rectified dado ceramica
Nr kat. 100540267
opis produktu
Gres Rigat-One Geology Salvia Mat to wyjątkowe płytki ceramiczne z kolekcji Geology marki Dado Ceramica, które wyróżniają się dekoracyjnym motywem w stonowanej kolorystyce. Matowe wykończenie nadaje powierzchni naturalny wygląd i subtelną elegancję. Format 60x120 cm idealnie sprawdza się w różnych przestrzeniach, od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach narażonych na niskie temperatury. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wysoką odporność w miejscach publicznych o mniejszym natężeniu ruchu. Grubość 9,5 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Włoska jakość wykonania gwarantuje najwyższe standardy. Produkty z kolekcji Geology można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących oryginalny design i funkcjonalność.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki z motywem
Płytki ścienne kolorowe
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne z motywem
Płytki podłogowe z motywem
Płytki podłogowe kolorowe
Lastryko
Lastryko
Lastryko
Geology
Wallpaper Effect
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.5 mm |
| Wzór: | Lastryko |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Dado Ceramica |
| Kolekcja: | Geology |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Lastryko |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Rigat-One Geology Salvia Mat to wyjątkowe płytki ceramiczne z kolekcji Geology marki Dado Ceramica, które wyróżniają się dekoracyjnym motywem w stonowanej kolorystyce. Matowe wykończenie nadaje powierzchni naturalny wygląd i subtelną elegancję. Format 60x120 cm idealnie sprawdza się w różnych przestrzeniach, od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach narażonych na niskie temperatury. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wysoką odporność w miejscach publicznych o mniejszym natężeniu ruchu. Grubość 9,5 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Włoska jakość wykonania gwarantuje najwyższe standardy. Produkty z kolekcji Geology można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących oryginalny design i funkcjonalność.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki z motywem
Płytki ścienne kolorowe
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne z motywem
Płytki podłogowe z motywem
Płytki podłogowe kolorowe
Lastryko
Lastryko
Lastryko
Geology
Wallpaper Effect
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.5 mm |
| Wzór: | Lastryko |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Dado Ceramica |
| Kolekcja: | Geology |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Lastryko |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres rigat-one geology salvia mat 60x120 rectified dado ceramica
Nr kat. 100540267
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




