gres reves perle polished rectified 60x120 florim
Nr kat. 100596601
opis produktu
Gres Reves Perle Polished Rectified 60x120 Florim to ekskluzywne płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny kamień w jasnej beżowej tonacji. Duży format 60x120 cm idealnie sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od eleganckiego salonu po stylową łazienkę czy nowoczesną kuchnię. Wykończenie polerowane nadaje powierzchni lustrzany połysk, który odbija światło i optycznie powiększa wnętrze. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni przypominającej naturalny kamień. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w pomieszczeniach nieogrzewanych czy przy wejściu do domu. Grubość 9 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu na lata użytkowania. Włoska jakość marki Florim gwarantuje najwyższe standardy wykonania. Produkty z kolekcji Reves można ze sobą łączyć, tworząc spójne i harmonijne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób szukających ponadczasowej elegancji i blasku naturalnego kamienia.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Onyks
Onyks
Onyks
Reves
Reves Perle
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Onyks |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | NEXTERIO SP. Z O.O. |
| Kolekcja: | Reves Perle |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Onyks |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Poler |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Reves Perle Polished Rectified 60x120 Florim to ekskluzywne płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny kamień w jasnej beżowej tonacji. Duży format 60x120 cm idealnie sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od eleganckiego salonu po stylową łazienkę czy nowoczesną kuchnię. Wykończenie polerowane nadaje powierzchni lustrzany połysk, który odbija światło i optycznie powiększa wnętrze. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni przypominającej naturalny kamień. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w pomieszczeniach nieogrzewanych czy przy wejściu do domu. Grubość 9 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu na lata użytkowania. Włoska jakość marki Florim gwarantuje najwyższe standardy wykonania. Produkty z kolekcji Reves można ze sobą łączyć, tworząc spójne i harmonijne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób szukających ponadczasowej elegancji i blasku naturalnego kamienia.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Onyks
Onyks
Onyks
Reves
Reves Perle
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Onyks |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | NEXTERIO SP. Z O.O. |
| Kolekcja: | Reves Perle |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Onyks |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Poler |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres reves perle polished rectified 60x120 florim
Nr kat. 100596601
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu









