gres naos blanco poler 60x120 rectified emotion ceramics
Nr kat. 100540171
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Marmur
Marmur
Marmur
Geology
Naos
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.5 mm |
| Wzór: | Marmur |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Emotion Ceramics |
| Kolekcja: | Naos |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Marmur |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Poler |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Marmur
Marmur
Marmur
Geology
Naos
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.5 mm |
| Wzór: | Marmur |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Emotion Ceramics |
| Kolekcja: | Naos |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Marmur |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Poler |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres naos blanco poler 60x120 rectified emotion ceramics
Nr kat. 100540171
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




