gres murra cream matt rectified 59,8x119,8 cersanit
Nr kat. 100562521
opis produktu
Gres Murra Cream Matt Rectified to płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny kamień w delikatnej kremowej tonacji. Format 59,8x119,8 cm sprawdza się w różnych przestrzeniach - od salonu po łazienkę czy kuchnię. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, nadając wnętrzom stonowaną elegancję. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R9 gwarantuje bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Mrozoodporne płytki można stosować również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 zapewnia odporność na intensywne użytkowanie przez wiele lat. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Murra można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących naturalny wygląd kamienia w połączeniu z funkcjonalnością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe kremowe
Płytki ścienne kremowe
Murra
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Murra |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Murra Cream Matt Rectified to płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny kamień w delikatnej kremowej tonacji. Format 59,8x119,8 cm sprawdza się w różnych przestrzeniach - od salonu po łazienkę czy kuchnię. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, nadając wnętrzom stonowaną elegancję. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R9 gwarantuje bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Mrozoodporne płytki można stosować również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 zapewnia odporność na intensywne użytkowanie przez wiele lat. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Murra można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących naturalny wygląd kamienia w połączeniu z funkcjonalnością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe kremowe
Płytki ścienne kremowe
Murra
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Murra |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres murra cream matt rectified 59,8x119,8 cersanit
Nr kat. 100562521
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu








