gres logan snow carving 60x60 egen
Nr kat. 100590184
opis produktu
Gres Logan Snow Carving 60x60 EGEN odwzorowuje naturalny kamień w białym odcieniu z wyraźną fakturą. Format 60x60 cm sprawdza się w kuchni, łazience, salonie i przedpokoju. Technika carvingu tworzy trójwymiarowe wzory na powierzchni, nadając płytkom głębi i nowoczesnego charakteru. Wyczuwalne wypukłości i wklęsłości wprowadzają do wnętrza designerski akcent. Rektyfikowane krawędzie pozwalają na układanie z minimalną fugą, co daje efekt jednolitej powierzchni. Mrozoodporne płytki można stosować w pomieszczeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 3 zapewnia odporność przy intensywnym użytkowaniu. Grubość 7 mm gwarantuje stabilność montażu. Produkty z kolekcji Logan można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Dwuletnia gwarancja potwierdza jakość wykonania.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Logan
Szczegóły Produktu
| Grubość płytki: | 7 mm |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość twarzy: | 6 |
| Dostawca: | Egen |
| Kolekcja: | Logan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 60 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Wykończenie: | Carving |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Logan Snow Carving 60x60 EGEN odwzorowuje naturalny kamień w białym odcieniu z wyraźną fakturą. Format 60x60 cm sprawdza się w kuchni, łazience, salonie i przedpokoju. Technika carvingu tworzy trójwymiarowe wzory na powierzchni, nadając płytkom głębi i nowoczesnego charakteru. Wyczuwalne wypukłości i wklęsłości wprowadzają do wnętrza designerski akcent. Rektyfikowane krawędzie pozwalają na układanie z minimalną fugą, co daje efekt jednolitej powierzchni. Mrozoodporne płytki można stosować w pomieszczeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 3 zapewnia odporność przy intensywnym użytkowaniu. Grubość 7 mm gwarantuje stabilność montażu. Produkty z kolekcji Logan można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Dwuletnia gwarancja potwierdza jakość wykonania.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Logan
Szczegóły Produktu
| Grubość płytki: | 7 mm |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość twarzy: | 6 |
| Dostawca: | Egen |
| Kolekcja: | Logan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 60 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Wykończenie: | Carving |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres logan snow carving 60x60 egen
Nr kat. 100590184
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu








