gres living blue glossy rectified 31x62 dado ceramica
Nr kat. 100541177
opis produktu
Gres Living blue glossy rectified to eleganckie płytki ceramiczne w intensywnym niebieskim kolorze z kolekcji Living marki Dado Ceramica. Format 31x62 cm idealnie sprawdza się w łazienkach, kuchniach czy salonach, nadając im świeży, nowoczesny charakter. Połyskliwe wykończenie odbija światło, rozświetlając wnętrze i nadając mu głębi. Strukturalna faktura dodaje trójwymiarowości, tworząc ciekawe efekty wizualne na ścianie. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, co daje efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R9 zapewnia bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Mrozoodporne płytki można stosować również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Grubość 9 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu. Włoskie pochodzenie jest synonimem najwyższej jakości wykonania. Produkty z kolekcji Living można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób szukających odważnego koloru w połączeniu z funkcjonalnością.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki monokolorowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe monokolorowe
Płytki ścienne monokolorowe
Płytki ścienne niebieskie
Płytki podłogowe niebieskie
Cegiełki
Cegiełki
Cegiełki
Living
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Cegiełki |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.350 |
| Dostawca: | Dado Ceramica |
| Kolekcja: | Living |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 62 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 31 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Cegiełki |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Living blue glossy rectified to eleganckie płytki ceramiczne w intensywnym niebieskim kolorze z kolekcji Living marki Dado Ceramica. Format 31x62 cm idealnie sprawdza się w łazienkach, kuchniach czy salonach, nadając im świeży, nowoczesny charakter. Połyskliwe wykończenie odbija światło, rozświetlając wnętrze i nadając mu głębi. Strukturalna faktura dodaje trójwymiarowości, tworząc ciekawe efekty wizualne na ścianie. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, co daje efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R9 zapewnia bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Mrozoodporne płytki można stosować również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Grubość 9 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu. Włoskie pochodzenie jest synonimem najwyższej jakości wykonania. Produkty z kolekcji Living można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób szukających odważnego koloru w połączeniu z funkcjonalnością.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki monokolorowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe monokolorowe
Płytki ścienne monokolorowe
Płytki ścienne niebieskie
Płytki podłogowe niebieskie
Cegiełki
Cegiełki
Cegiełki
Living
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Cegiełki |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.350 |
| Dostawca: | Dado Ceramica |
| Kolekcja: | Living |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 62 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 31 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Cegiełki |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres living blue glossy rectified 31x62 dado ceramica
Nr kat. 100541177
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




