gres liv travertino classico cream matt rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100562576
opis produktu
Gres Liv Travertino Classico Cream Matt Rectified to płytki ceramiczne z kolekcji Liv Travertino Classico, odwzorowujące naturalny trawertyn w kremowym odcieniu. Format 59,8x59,8 cm sprawdza się w różnych przestrzeniach - od salonu po łazienkę czy kuchnię. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, nadając wnętrzom stonowaną elegancję. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R10 zapewnia bezpieczeństwo w wilgotnych pomieszczeniach. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w przestrzeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wytrzymałość przy intensywnym użytkowaniu przez wiele lat. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Beżowa kolorystyka doskonale komponuje się z innymi elementami wystroju. Idealne rozwiązanie dla osób szukających ponadczasowej elegancji naturalnego kamienia w połączeniu z praktycznością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Liv Travertino Classico
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Liv Travertino Classico |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Liv Travertino Classico Cream Matt Rectified to płytki ceramiczne z kolekcji Liv Travertino Classico, odwzorowujące naturalny trawertyn w kremowym odcieniu. Format 59,8x59,8 cm sprawdza się w różnych przestrzeniach - od salonu po łazienkę czy kuchnię. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, nadając wnętrzom stonowaną elegancję. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R10 zapewnia bezpieczeństwo w wilgotnych pomieszczeniach. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w przestrzeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wytrzymałość przy intensywnym użytkowaniu przez wiele lat. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Beżowa kolorystyka doskonale komponuje się z innymi elementami wystroju. Idealne rozwiązanie dla osób szukających ponadczasowej elegancji naturalnego kamienia w połączeniu z praktycznością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Liv Travertino Classico
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Liv Travertino Classico |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres liv travertino classico cream matt rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100562576
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu


















