gres liv terria terracotta matt rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100562532
opis produktu
Gres Liv Terria Terracotta Matt Rectified to płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny beton w ciepłym odcieniu terakoty. Format 59,8x59,8 cm idealnie sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu po łazienkę czy kuchnię. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, nadając wnętrzu stonowany, przytulny charakter. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R10 zapewnia bezpieczeństwo nawet w wilgotnych pomieszczeniach. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w przestrzeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wytrzymałość przy intensywnym użytkowaniu przez lata. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Liv Terria można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących ciepłe barwy i betonowe faktury w nowoczesnym wydaniu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe brązowe
Płytki ścienne brązowe
Liv Terria
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Liv Terria |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Liv Terria Terracotta Matt Rectified to płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny beton w ciepłym odcieniu terakoty. Format 59,8x59,8 cm idealnie sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu po łazienkę czy kuchnię. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, nadając wnętrzu stonowany, przytulny charakter. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R10 zapewnia bezpieczeństwo nawet w wilgotnych pomieszczeniach. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w przestrzeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wytrzymałość przy intensywnym użytkowaniu przez lata. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Liv Terria można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących ciepłe barwy i betonowe faktury w nowoczesnym wydaniu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe brązowe
Płytki ścienne brązowe
Liv Terria
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Liv Terria |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres liv terria terracotta matt rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100562532
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu








