gres gpt 110 light grey 29,8x29,8 cersanit
Nr kat. 100526798
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Jasnoszare
Jasnoszare
Pp 110
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.330 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Pp 110 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 29.8 cm |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Jasnoszare
Jasnoszare
Pp 110
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.330 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Pp 110 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 29.8 cm |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres gpt 110 light grey 29,8x29,8 cersanit
Nr kat. 100526798
Niezbędne do montażu





