gres patchwork story gpt1121 black&white mat 29,8x29,8 cersanit
Nr kat. 100486471
opis produktu
Stylowym, a zarazem trwałym rozwiązaniem jest Gres Flower Frame Gpt1121 Black&White Mat 29.8x29.8, którego wyjątkowy design dodaje wnętrzom elegancji, tworząc atmosferę pełną szyku i ponadczasowego piękna. Jest to biała płytka ceramiczna ozdobiona delikatnym, czarnym motywem kwiatowym, jej gładka powierzchnia z matowym wykończeniem, nadają pomieszczeniom subtelny, nowoczesny charakter. Gres cechuje kwadratowy kształt, produkt pozwala na różnorodne aranżacje, zarówno na ścianach, jak i podłodze, dzięki mrozoodporności oferuje odpowiednią estetykę oraz wytrzymałość.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne białe
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki z motywem
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne z motywem
Płytki podłogowe z motywem
Motyw
Motyw
Motyw
Białe
Białe
Flower Frame
Patchwork Story
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.330 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Patchwork Story |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 29.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stylowym, a zarazem trwałym rozwiązaniem jest Gres Flower Frame Gpt1121 Black&White Mat 29.8x29.8, którego wyjątkowy design dodaje wnętrzom elegancji, tworząc atmosferę pełną szyku i ponadczasowego piękna. Jest to biała płytka ceramiczna ozdobiona delikatnym, czarnym motywem kwiatowym, jej gładka powierzchnia z matowym wykończeniem, nadają pomieszczeniom subtelny, nowoczesny charakter. Gres cechuje kwadratowy kształt, produkt pozwala na różnorodne aranżacje, zarówno na ścianach, jak i podłodze, dzięki mrozoodporności oferuje odpowiednią estetykę oraz wytrzymałość.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne białe
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe białe
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki z motywem
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne z motywem
Płytki podłogowe z motywem
Motyw
Motyw
Motyw
Białe
Białe
Flower Frame
Patchwork Story
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.330 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Patchwork Story |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 29.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres patchwork story gpt1121 black&white mat 29,8x29,8 cersanit
Nr kat. 100486471
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu






