gres florence beige mat rectified 120x120 baldocer
Nr kat. 100582825
opis produktu
Gres Florence Beige Mat Rectified to płytki ceramiczne z kolekcji Florence marki Baldocer, które wyróżniają się subtelnym beżowym kolorem i matowym wykończeniem odwzorowującym beton. Format 120x120 cm idealnie sprawdza się w różnych przestrzeniach, nadając im nowoczesny i przestronny charakter. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość klasy R9 zapewnia bezpieczne użytkowanie w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach zewnętrznych. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wysoką odporność w miejscach publicznych o mniejszym natężeniu ruchu. Grubość 9,3 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Hiszpańska jakość wykonania gwarantuje najwyższe standardy. Idealne rozwiązanie dla miłośników minimalistycznego stylu i betonowych inspiracji w praktycznym wydaniu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Florence
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.3 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość twarzy: | 3 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | BALDOCER |
| Kolekcja: | Florence |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 120 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 120x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Florence Beige Mat Rectified to płytki ceramiczne z kolekcji Florence marki Baldocer, które wyróżniają się subtelnym beżowym kolorem i matowym wykończeniem odwzorowującym beton. Format 120x120 cm idealnie sprawdza się w różnych przestrzeniach, nadając im nowoczesny i przestronny charakter. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość klasy R9 zapewnia bezpieczne użytkowanie w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w strefach zewnętrznych. Klasa ścieralności 4 gwarantuje wysoką odporność w miejscach publicznych o mniejszym natężeniu ruchu. Grubość 9,3 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Hiszpańska jakość wykonania gwarantuje najwyższe standardy. Idealne rozwiązanie dla miłośników minimalistycznego stylu i betonowych inspiracji w praktycznym wydaniu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Florence
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.3 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość twarzy: | 3 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | BALDOCER |
| Kolekcja: | Florence |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 120 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 120x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres florence beige mat rectified 120x120 baldocer
Nr kat. 100582825
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu



